Російський «нано-прем’єр» спробував погрожувати Вашинґтону

Влада Росії бурхливо відреагувала на імовірне запровадження Вашинґтоном нових антиросійських санкцій. Прем’єр-міністр РФ Дмітрій Медведєв заявив, що можливе подальше посилення економічних обмежень можна буде розцінити як оголошення економічної війни, і на цю війну треба буде реагувати економічними, політичними або іншими методами. Про це повідомляє ТАСС.

«Розмови про майбутні санкції я б не хотів коментувати, але можу сказати одне: якщо піде щось типу заборони на діяльність банків або використання тієї чи іншої валюти, то це можна буде назвати оголошенням економічної війни. І на цю війну потрібно буде реагувати – економічними методами, політичними методами, а, в разі необхідності, й іншими методами. І наші американські друзі це повинні розуміти», – пригрозив поплічник Путіна.

Водночас Медведєв переконаний, що санкції РФ не страшні, оскільки вона «останні сто років існувала в умовах постійного санкційного тиску».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, низка сенаторів внесла до Сенату США «Акт про захист американської безпеки від агресії Кремля 2018» (DASKAA). Авторами документа стали Ліндсі Ґрем, Роберт Менендес, Корі Ґарднер і Бен Кардін. Згідно із законопроектом, пропонується поєднати в єдину базу всі існуючі санкції проти Росії – від CAATSA до «акту Магнітського». Він також передбачає створення в Білому домі санкційного офісу, який буде координувати дії США з антиросійських санкцій з європейськими країнами. Також у документі йдеться про необхідність відшукати активи гоподаря Кремля Владіміра Путіна і визнати Москву «спонсором тероризму».