Потік туристів у Криму впав фактично удвічі, однак “влада” півострова заперечує це

На початку турсезону в анексованому Росією Криму потік відпочивальників упав майже на 40%. За інформацією DW, цьогоріч російські туроператори зафіксували падіння продажів у період травневих свят.

Згідно з інформацією видання, 2017 року до Криму вирушили на 38% туристів менше, ніж минулого року.

Власники готелів, розташованих на Південному березі Криму, підтверджують ці дані: у травні падіння потоку склало 35-40%.

За словами представників готелів, можна припускати, що кількість відпочивальників у липні-серпні знизиться на 20-30 відсотків.

Одна з головних причин  втрати інтересу росіян до Криму цьогоріч – погодні умови. Ще один фактор – високі ціни та поганий сервіс у Криму, внаслідок чого туристи обирають прямих конкурентів. У випадку з півостровом це Туреччина.

Іще однією причиною, що негативно позначається на турпотоці до Криму, є висока вартість авіаквитків.

«Бюджетні рейси є лише з Москви і  Санкт-Петербурга, а з інших міст Росії вони дуже дорогі. У такому разі транспортні витрати сягають 35-40% від вартості всього турпакету, а це дуже багато», – підкреслюють у готелях.

У той же час, влада анексованого Криму заявляє, що за січень-травень 2017 року у Криму відпочили лише на 0,3% нижче від аналогічного періоду торік.

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.