Охоронець вдарив журналіста і заявив, що росіянин

У Кривому Розі на території КП «Швидкісний трамвай» оператора інформаційного порталу «Перший криворізький» вдарив чоловік, який представився заступником начальника охорони підприємство. Про це пише 0564.

18 липня журналісти місцевих ЗМІ приїхали на територію депо КП «Швидкісний трамвай» для з’ясування обставин загибелі кількох безпритульних собак. За словами місцевих мешканців, собак із чіпами труїли на території підприємства і скидали їх в яму.

Приїхавши на місце інциденту, журналісти намагалися з’ясувати всі обставини справи. Оператора інформаційного порталу намагалися вигнати з території підприємства, стверджуючи, то він потрапив на неї незаконно.

«Бігом з території, зараз затримаю ще й наручники вдягну», – заявив чоловік, який представився заступником начальника охорони КП. Після цього він заявив, що на територію охоронюваного об’єкта нібито проник невідомий. Журналіст відповів, що щойно показував йому посвідчення, а ось посвідчення чоловіка не бачив.

«Ти дивись, бл*, як ви су*а, хохли, ох**ли», – крикнув представник КП.

Журналіст запитав, чи він росіянин, на що той ствердно відповів, а потім вдарив оператора по обличчю.

На місце інциденту викликали поліцію, журналіст написав заяву про напад. Нині правоохоронці вирішують питання про кваліфікацію справи та внесення відомостей до ЄРДР.

Увага! На відео є нецензурна лексика!

ВИДЕО 18+. Как на территории депо КП "Скоростной трамвай" напали на журналиста. Внимание! На видео присутствует ненормативная лексика.

Gepostet von 0564.ua – Сайт города Кривого Рога am Mittwoch, 18. Juli 2018

Читайте: На Дніпропетровщині русофіл запропонував розстріляти його за георгіївську стрічку (відео)