Станом на 5 липня число постраждалих від вживання суші становить 39 осіб

У столиці збільшується кількість осіб, які підхопили гостру кишкову інфекцію після вживання їжі в закладі громадського харчування мережі «Євразія». Станом на 5 липня число постраждалих становить 39 осіб. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Києві.

«За результатами досліджень, проведених лабораторним центром, у змивах, взятих на санітарно-показову мікрофлору з робочих поверхонь, посуду, кухонного інвентарю, рук та одягу персоналу, виявлені бактерії групи кишкової палички. Патогенні ентеробактерії та умовно патогенні мікроорганізми  не виявлені», – йдеться у повідомленні відомства.

Крім того, під час дослідження 9 проб харчових продуктів встановлено, що 7 проб ролів та 1 проба соусу за санітарно-мікробіологічними показниками не відповідають вимогам технічних умов.

У кухаря закладу громадського харчування виявлена однотипова сальмонела S.enteritidis групи D.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення санітарно-гігієнічних та ветеринарно-санітарних норм у 30% закладів громадського харчування у столиці. За результатами роз’яснювальної роботи ресторани самостійно ухвалили рішення щодо тимчасового припинення роботи для проведення санітарного дня, ремонтних робіт, приведення документації в порядок.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ