«Київенерго» заборгувало за транспортування блакитного палива майже 200 млн грн

Станом на 3 травня ПАТ «Київгаз» припинив постачання блакитного палива 40 котельням, що перебувають в управлінні ПАТ «Київенерго». Причиною такого рішення стали борги.  Про це повідомляє сайт енергокомпанії.

«Припинення газопостачання зумовлене заборгованістю ПАТ «Київенерго» перед ПАТ «Київгаз» за послуги транспортування газу. За попередніми даними, станом на 1 травня вона становить 199,2 мільйона гривень», – йдеться в повідомленні.

У прес-службі наголосили, що основною причиною зростання боргів за газ є збільшення боргу споживачів за тепло і гарячу воду, який на 1 квітня становив майже 5 мільярдів гривень.

Водночас борг ПАТ «Київенерго» за спожитий впродовж опалювального сезону газ збільшився на 3,1 мільярда гривень і станом на 1 квітня становив 4,5 мільярда гривень.

У компанії додали, що відключені котельні у міжопалювальний сезон забезпечують гарячою водою близько 225 об’єктів. Зокрема, 189 житлових будинків, 11 дошкільних та шкільних закладів, 2 лікувальні заклади, 23 відомчі споруди у Подільському, Деснянському, Дарницькому, Солом’янському, Шевченківському, Оболонському, Голосіївському, Святошинському та Печерському районах столиці.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ