У Stratfor попередили про небезпеку путінських спецслужб у Києві

Останнім часом Київ став небезпечним місцем для ворогів Кремля, тому загроза гучних вбивств у столиці України зберігається. Так вважають  аналітики приватної розвідки США Stratfor, інформує Апостроф.

За словами віце-президента департаменту тактичного аналізу Скотта Стюарта, смерть Тимура Махаурі, якого підірвали 8 вересня у Києві, стане важливим уроком для інших. А той факт, що пасажири авто залишилися живими, свідчить про одне – вибуховий пристрій, імовірно, управлявся дистанційно, а сама спецоперація була професійно спланована.

Експерти переконані – за такими спецоперації стоїть ніхто інший, як спецслужби Росії.

За словами Стюарта, вбивство Махаурі має багато спільного з вбивствами полковника військової розвідки України Максима Шаповала і журналіста Павла Шеремета.

Також аналітики нагадали про російського журналіста Алєксандра Щєтініна, смерть якого слідство вважає самогубством, екс-депутата Держдуми Дєниса Воронєнкова й Адама Осмаєва, якого врятувала Аміна Окуєва, підстреливши кілера з Росії.

«У Києві залишається ще чимало ворогів Росії. Враховуючи нещодавні події, не дивно, якщо в майбутньому стануться нові вбивства. Щоб уникнути долі Махаурі тим, хто не в ладах з Кремлем, слід бути більш обережними», – резюмував експерт.

Читайте: Вибух на Бессарабці: поліція отримала відео з чоловіком, який підірвав авто Махаурі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ