У Києві побили дівчину за вигук «Слава Україні!»

Увечері 22 вересня в Києві прихвосні терористичної «ЛНР», які вигукували антиукраїнські гасла, побили дівчину. Про це повідомив знайомий постраждалої, журналіст Назар Приходько, передають Патріоти України.

«Мою подругу побили двоє відморозків. Унаслідок цього у неї розбите око, та мікротравма голови. А за що? А за те, що вона, почувши, як відморозки на бюветі на вулиці Січових Стрільців кричать «Слава ЛНР!» – відповіла «Слава Україні!» – розповів Приходько.

Чоловік постраждалої вибіг із дому на крики дружини, після чого прихвосні терористів вдарили і його.

Згідно з інформацією журналіста, чоловік постраждалої впізнав одного з нападників, який живе в їхньому мікрорайоні. Він припустив, що нападник цілком може бути переселенцем.

Читайте: «Інтер» наклав цензуру на фразу «Слава Україні!»

7 КОМЕНТАРІ

  1. Цієї наглоти багато розповзлось по всій Україні. Нормальних людей, які втікли від війни, не відрізниш від місцевих. Але там була маса такого болота, яке, переїхавши в інші міста ведуть себе так, як звикли в лугандоні. Зі своїм босяцько-бандитським менталітетом, настрополені московітськими змі, агресивні та ледачі.Таким треба роги обламувати, щоб боялись пару з вуст пустити.

    • Надіємося, що вони з цею роботою справляться достойно і навчать бидлоти поважати’ Україну!!!!!

Comments are closed.