Працівники підприємства, які порушили вимоги щодо правил благоустрою, будуть притягнуті до відповідальності

Вдень 18 грудня столичні комунальники прибирали сніг поблизу Гідропарку та скидали його прямо у Дніпро. Цим вони порушили правила  столичного благоустрою. Про це повідомляє спільнота Русановка.org у Фейсбуці. 

Порушників зняли на відео, коли вони скидали сніг з Венеціанського мосту.

Снег с Венецианского моста сбрасывают в воду

Новости из Гидропарка.Коммунальщики лопатами сбрасывают грязный снег с Венецианского моста просто в воду, видео снято 18.01.18.Правилами благоустройства города Киева (утверждены Решением Киевсовета № 1051/1051 от 25.12.2008) четко урегулировано:"8.3.6. Забороняється переміщувати сніг з проїзної частини на тротуари, смуги та ділянки зелених насаджень, а також скидати його у водойми."Комунальна корпорація "Київавтодор", прокомментируете инцидент?

Gepostet von Самый Русановский – Русановка.org am Donnerstag, 18. Januar 2018

За правилами  столичного благоустрою, які були затверджені ще 2008 року, під час прибирання снігу категорично забороняється скидати його «на тротуари, смуги та ділянки зелених насаджень, а також скидати його у водойми».

Комунальне підприємство «Київавтошляхміст» підтвердило факт інціденту й подякувало небайдужим киянам за оперативну інформацію.

«На жаль, даний прикрий інцидент мав місце. Працівники підприємства, які порушили вимоги щодо правил благоустрою, будуть притягнуті до відповідальності. Крім того, з усіма працівниками підприємства проведено додатковий інструктаж щодо недопущення таких випадків у подальшій роботі», – йдеться у повідомленні.