Цьогорічний лютий відповідав своїй назві лише у першій декаді

Уп’яте поспіль місяць лютий у столиці виявився теплішим за норму. Середньомісячна температура становила 2,8 градуса морозу, що вище за кліматичну норму на 1,4 градуса. Про це повідомляє прес-служба Центральної геофізичної обсерваторії.

Згідно з повідомленням, цьогорічний лютий відповідав своїй назві лише у першій декаді, бо середньодекадна температура була нижчою за кліматичну норму на 3,5 градуса.

Вже з 18 лютого у столиці розпочалась метеорологічна весна, коли середньодобова температура стійко перейшла через 0 градусів.

Найхолодніше було 9 лютого, коли мінімальна температура опустилась до -17,9, а найтепліше було 24-го, коли максимальна температура повітря піднялась до +11,4, що за кліматичною нормою відповідає температурі 5 квітня.

Опадів у Києві випало 36 мм, що становило 78% кліматичної норми.

До слова, цьогорічна весна також стартувала з температурного рекорду. Ніколи ще за 137 років спостережень 1 березня в Києві не було так тепло. Після полудня стовпчик термометра вперше за 137 років піднявся до +12,4 градуса, побивши таким чином на 0,8 попереднє максимальне значення температури для цього дня 1989 року. Це перший в цьому році температурний рекорд, зафіксований обсерваторією.

Читайте: Синоптики розповіли, яким буде перший весняний тиждень

БЕЗ КОМЕНТАРІВ