Аварія сталася через пошкодження тепломережі

У столиці  на проспекті Героїв Сталінграда провалився асфальт через аварію на тепломережі, що була прокладена у 1977 році. Пошкодження сталося через понаднормову експлуатацію. Про це повідомляє «Київ Оперативний» на своїй сторінці у Facebook та прес-служба ПАТ «Київенерго».

Аварія сталася уночі 19 травня близько 00:30. Дорогу повністю перекривали в обидва боки. На місце виїхали аварійні служби.

Як повідомляє ПАТ «Київенерго», на час проведення аварійних робіт від гарячого водопостачання відключені 203 споживача (69 житлових будинків, 1 лікувальний заклад, 3 школи, 4 дитячих садки, 126 відомчих споруд).

Орієнтовно постачання гарячої води буде відновлено до кінця доби, благоустрій – до ранку 20 травня.

Posted by Киев Оперативный on Donnerstag, 18. Mai 2017

Тим часом КП «Київпастранс» змінив роботу тролейбусів №24, 34  у зв’язку з провалом асфальту на перехресті вулиці Маршала Тимошенка та проспекту Героїв Сталінграда.

Зокрема, від початку руху заблоковано роботу тролейбусів маршрутів №24, 34  проспектом Героїв Сталінграда, 35 – Тимошенка в обидва напрямку руху транспорту з причини пошкодження.

Роботу тролейбусів маршруту №24 організовано від проспекту Свободи до вулиці Тимошенка (за власною схемою) далі: вулиця Зої Гайдай – Героїв Дніпра – Героїв Сталінграду – вулиця Північна і в зворотному напрямку.

Тролейбуси маршруту №34 курсують від станції метро «Петрівка» до станції метро «Мінська».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ