Організатори очікують участь до 25 тисяч осіб

У Києві стартував марш «За українське майбутнє без олігархів!»Основна мета заходу – домогтись ухвалення антиолігархічного пакету докорінних перетворень. Про це повідомляє прес-служба партії «Свобода».

Представники націоналістичних організацій о 10-й ранку почали збиратися в центрі Києва навпроти стадіону Лобановського, щоби потім вирушити колоною до Кабінету Міністрів, Верховної Ради й Адміністрації Президента. За даними прес-служби, зібралося близько 15 тисяч учасників. Люди продовжують підходити. Загалом на акції очікується до 25 тисяч осіб. В акції беруть участь представники «Свободи», «Нацкорпусу», «Правого сектора», КУН, ОУН, «С-14».

Акцію підтримала і лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко. У вівторок, виступаючи у Верховній Раді, вона звернула увагу депутатів на те, що під парламентом зібралося багато людей, які виступають проти панування в Україні «кланової системи управління і корупції».

«Ми в цьому праві сили підтримуємо», – наголосила Тимошенко.

Як пише у Facebook речниця лідера «Свободи» Олега Тягнибока Христини Равлюк, орієнтовний графік маршу – хода до Кабміну, ВР і АП. Біля кожної будівлі передбачається виступ лідерів маршу. Під парламентом керівники ходи презентують «антиолігархічний пакет докорінних перетворень», а перед Адміністрацією президента – зачитають резолюцію маршу.

Інформація для ЗМІШановні колеги-журналісти! Орієнтовний графік маршу сили нації «За українське майбутнє без…

Gepostet von Христя Равлюк am Montag, 2. April 2018

Лідер «Свободи» Олег Тягнибок у своєму виступі заявив, що марш «За українське майбутнє без олігархів!» має на меті змусити владу втілити в життя антиолігархічний пакет реформ.

«Ми прийшли із нашими вимогами сьогодні, бо це робочий день у тих, хто відповідальний за ухвалення цих рішень. І ці вимоги, які ми принесли до української влади, – це вимоги не лише націоналістів, але й усієї української нації. Вони не нові й уже давно очікують впровадження. Ми подали в парламент відповідні законопроекти, однак олігархічна влада досі ігнорує їхнє ухвалення (…) Вони прийшли до влади на крові Революції гідності, але відмовляються робити антиолігархічні кроки, яких ця революція вимагала», – наголосив очільник націоналістів.

Станом на 11-ту ранку біля Кабінету Міністрів розпочався мітинг. Його веде заступник Голови ВО «Свобода» Юрій Сиротюк.

«Поки ми не знищимо олігархію, ми не переможемо ані в революції, ані у війні», – наголосив у промові націоналіст.

За громадським порядком в центрі Києва стежать поліціянти, сапери і кінологи.