За словами Юрія Сиротюка, звіт хотіли провести «для галочки»

У столиці націоналісти-депутати Київської міськради Михайло Буділов, Денис Попов, Михайло Іщенко та інші за участі громадської організації «С14» та підтримки нардепів Андрія Іллєнка і Борислава Берези зірвали фейковий звіт голови Деснянської районної адміністрації Києва Віктора Крохмалюка.

Як повідомляє сайт Київської «Свободи», виконувач обов’язків голови РДА Віктор Крохмалюк, як у «старі добрі часи», зібрав аудиторію слухачів зі своїх підлеглих замість того, щоби відкрито звітувати перед усіма громадянами, що мають бажання заслухати звіт.

«Давайте відмовлятися від цього радянського «добровільно-примусового одобрямсу». Ви наділені владою над цими людьми і кажете їм: підніміть руку й скажіть – вам подобається? Це Радянський Союз, комсомольські збори», – звернувся до чиновника Андрій Іллєнко.

Нагадаємо, що Київрада місяць тому постановила, що всі голови райдержадміністрацій столиці зобов’язані раз на півріччя звітувати перед громадою про свою діяльність.

«Цей звіт перетворився у фарс. Замість того, щоби  запросити всіх охочих із деснянської громади й поспілкуватися та прозвітувати про зроблене, зігнали представників комунальних підприємств, організацій, що підпорядковані РДА, щоби провести звіт для галочки», ‒ заявив голова фракції ВО «Свобода» в Київраді Юрій Сиротюк.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ