Полісмени затримали близько 30 осіб унаслідок масової бійки

У Києві співробітник Головного управління поліції Денис Меланич дав приятелям покататися на викраденому автомобілі. Коли активісти і патруль заблокували авто на заправці, приїхав «кришувати питання». Про це повідомляє спільнота Київ Оперативний.

21 листопада викрадене авто BMW помітили на Софіївській Боргащівці. За десять хвилин автомобіль заблокували на АЗС «ОККО» місцеві активісти. Згодом приїхав і патруль поліції. Правоохоронці зв’язалися зі слідчим Голосіївського райвідділу, який веде це провадження.

«Хлопці, які були у викраденому автомобілі спочатку казали, що авто вони купили сьогодні (21 листопада, – ред.) о 16:00. Згодом версія змінилась – ніби вони взяли авто у Меланича Дениса, який виявився співробітником Головного управління поліції (досить цікавий факт: хлопцю 22 роки, а він вже встиг попрацювати у Деснянському УП, зараз працює у Головному управлінні та готується переходити у міністерство). Хлопці з авто подзвонили Денису, який приїхав «вирішувати питання». Але не дуже вдало – і його затримали», – йдеться у повідомленні.

На місце події приїхала слідчо-оперативна група Голосіівського району, яка й опікуватиметься даною пригодою.