Власники магазину на Грушевського змили історичні графіті

У Києві змили патріотичні ґрафіті з магазину на вулиці Грушевського, які були намальовані ще за часів Майдану, пише журналістка Тетяна Висоцька.

«Товстосуми-власники магазину «Емпоріум» на початку вулиці Грушевського тихенько знищили революційні патріотичні ґрафіті, які протрималися на стінах будинку майже 3,5 роки. Уже не бояться. Вже думають, що можна. Але помиляються. Хоча сучасна влада вже змінила всі ідеали Майдану, залишилися люди, для яких ці ідеали досі є цінними», – підкреслила Висоцька.

Журналістка закликала відновити ґрафіті, оскільки вони є пам’ятником Революції гідності.

Товстосуми-власники магазину Емпоріум на початку вулиці Грушевського тихенько знищили революційні патріотичні графіті, я…

Posted by Vysotska Tetyana on Samstag, 2. September 2017

Користувачів соцмережі також обурив інцидент, вони зажадали пояснень від господаря магазину.

У коментарях до посту відписався і господар «Емпоріуму» – Ігор Доценко: «Панове, заспокойтеся, випийте чогось смачного і подумайте тверезо! Ніхто з вас взагалі не знає прізвище художника і чим він займається. Не треба підносити трафаретне мистецтво в ранг творів! Це типовий стріт-арт, який час від часу видаляють комунальні служби. тому, заспокойтеся і не робіть бурю у склянці. Для охочих купити революційний трафаретний «живопис», заходите на будь-який лубочний базар, там є всі варіанти Лесі, Вані та Тараса, будь-якого розміру і форми, причому від цього автора».

На інцидент також відреагував директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

«Ми вже звикли, що пам’ять про Майдан заважає деяким політикам – красти, обманювати. Виявилося, деяким вона заважає заробляти гроші. Тому знищено революційне графіті на Грушевського. Але вони не тільки невід’ємна частина нашої пам’яті про Майдан – вони мають статус пам’ятки місцевого значення. Тому закликаємо всіх об’єднатися для їхнього відновлення. Ті, які стирають пам’ять приречені на забуття. Ті, хто дозволяє зробити це – на зневагу», – підкреслив історик.

Ми вже звикли, що пам'ять про Майдан заважає деяким політикам – красти, обманювати. Виявилося декому вона заважає зароб…

Posted by Volodymyr Viatrovych on Samstag, 2. September 2017

2 КОМЕНТАРІ

Comments are closed.