Серед основних пріоритетів діяльності новоствореного КП – забезпечення охорони на території навчальних закладів та медичних установ

Київрада підтримала створення комунального підприємства «Муніципальна охорона». Основною метою його діяльності є забезпечення належної охорони комунального майна киян. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, передає прес-служба столичної влади.

Мер Києва Віталій Кличко уточнив, що «Муніципальна охорона» не може залучатися до забезпечення публічного порядку та безпеки, а виконує виключно охоронні функції відповідно до одержаної ліцензії. А серед основних пріоритетів діяльності: забезпечення охорони на території навчальних закладів (школи, дитячі садки) та медичних установ.

Важливим аспектом, підкреслив столичний голова, є залучення до роботи в підприємстві учасників бойових дій на Сході України, що стане гарним методом адаптації та соціального захисту ветеранів АТО: «Наголошую: це не муніципальна варта, не поліція. Йдеться про забезпечення захисту майна територіальної громади Києва, яке перебуває в управлінні комунальних підприємств, бюджетних установ, захисту об’єктів соціальної сфери».

Витрати на КП – мінімальні для початку роботи (статутний фонд складає 500 тис. грн). Далі підприємство вийде на самоокупність, оскільки охорона здійснюватиметься за оплату згідно з контрактами, які укладатимуться на тендерній основі.

Таким чином, відповідно до статуту КП «Муніципальна охорона», предметом діяльності підприємства є:

  • надання послуг охорони об’єктів комунальної та інших форм власності;
  • надання послуг охорони та забезпечення безпеки фізичних осіб;
  • розробка, створення, реалізація і супроводження засобів програмного забезпечення для охоронної та пожежної сигналізації, а також програмного забезпечення іншого призначення, інформаційних банків даних тощо;
  • охорона та супроводження грошових коштів, цінних паперів і вантажів тощо;
  • надання юридичних, консультаційних та інформаційних послуг у сфері охоронної діяльності;
  • сприяння забезпеченню контролю за здійсненням заходів із охорони майна та фізичних осіб;
  • виробництво та реалізація власної продукції у сфері охоронної діяльності;
  • здійснення іншої господарської діяльності, зокрема, спрямованої на отримання прибутку, не забороненої законом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ