Для того, щоби ініціатива потрапила на розгляд столичної влади залишилось зібрати 591 підпис

У столиці триває збір підписів за петицію про повернення повного майнового і технологічного комплексу «Київенерго» під контроль громади Києва. Про це нагадав у Facebook політичний аналітик Олександр Солонько.

«Пора нарешті відібрати в олігарха Ріната Ахметова контроль над енергетичним комплексом столиці! Мало того, що він продовжує наживатися на українцях, так ще й був головним бенефіціаром (на пару з офіційною владою) торгівлі на кістках українців», – зазначив він.

Також Солонько нагадав, що в Київраді на розгляді також перебуває відповідний проект рішення авторства «свободівця» Юрія Сиротюка.

«Ціль його та ж сама. Думаю, столична влада буде набагато більш зговірлива, розуміючи, що громада не пробачить їй відмову це рішення підтримувати.
Давайте логічно завершимо почате», – закликав експерт.

Нагадаємо, петиція щодо повернення повного майнового і технологічного комплексу «Київенерго» під контроль міста була зареєстрована у січні 2017 року. До завершення збору підписів залишилось 14 днів. Для того, щоби ініціатива потрапила на розгляд столичної влади залишилось зібрати 591 підпис.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ