Націоналісти вбачають у цій події помсту за акції, проведені до 9 травня

Близько 3-ї години ночі 22 травня невідомі кинули вибуховий пристрій у двір центрального офісу «Національного корпусу» в Києві. Про це повідомляє прес-служба партії на сторінці у Facebook.

«Проросійські сили продовжують мститися за акції «Національного корпусу», які були проведені 9 травня. Тоді наші активісти перешкодили лідерам сепаратистських партій, які ведуть свою діяльність в Україні, взяти участь у проросійських шабашах імені «перемоги» у центрі столиці. Та враховуючи аж зовсім не короткий список успішно проведених Національним Корпусом акцій в останній час, ми не виключаємо причетність до злочину і інших винуватців», – йдеться у повідомленні.

В ОФІСІ НАЦІОНАЛЬНОГО КОРПУСУ СТАВСЯ ВИБУХСьогодні вночі невідомі кинули вибуховий пристрій у двір центрального офісу Національного Корпусу. Вибух стався близько 3 годин ночі. Нагадаємо, що тиждень тому, до цього ж офісу було підкладено вибухівку, яку вдалось знешкодити.Проросійські сили продовжують мститися за акції Національного Корпусу, які були проведені 9 травня. Тоді наші активісти перешкодили лідерам сепаратистських партій, які ведуть свою діяльність в Україні, взяти участь у проросійських шабашах імені «перемоги» у центрі столиці. Та враховуючи аж зовсім не короткий список успішно проведених Національним Корпусом акцій в останній час, ми не виключаємо причетність до злочину і інших винуватців. Проте, подібні дії не викликають у нас ані остраху, ані намірів зупинятися. Ми і далі будемо викорінювати сепаратизм в Україні, ми і далі будемо зупиняти проросійські акції. Спроби залякати нас – це підтвердження того, що наша справа правильна і що наші дії заважають існуванню тут русского міра.#Національний_Корпус

Posted by Національний корпус on Montag, 22. Mai 2017

Нагадаємо, 15 травня партія «Національний корпус» заявила, що в їхній центральний офіс у Києві підкинули вибухівку. Після перевірки, що її провели сапери, з’ясувалось, що вибуховий пристрій зроблений на основі тротилової шашки, яка не була під’єднана до таймера.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ