Антон Мирзін уже не вперше представляє свої роботи в Україні
Антон Мирзін уже не вперше представляє свої роботи в Україні

З нагоди Дня журналіста у Києві на сходах Національного музею історії України відкрилась виставка плакатів «WWIII Третя інформаційна». Цікаво, що цього року на виставці можна побачити понад 30 робіт російського блогера та графіка Антона Мирзіна. Інформує «ArtNews.in.ua».

Плакати російського художника присвячені викриттю пропаганди, масової дезінформації, маніпуляцій громадською думкою за допомогою ЗМІ. «Ми бачимо тут антивоєнні, антипропагандистські роботи, плакати за мир, свободу і демократію. Все це нам зараз дуже потрібне. Зараз багато чесних інтелігентних людей знаходять можливості для реалізації в Україні. Людям, які борються проти тоталітарного режиму сусідньої держави, у ці непрості часи український народ повинен подати дружню руку», – наголосив В’ячеслав Кириленко під час відкриття виставки.

Антон Мирзін пркоментував своє рішення показати свої антивоєнні роботи у Києві: «Своїм прикладом хотів підтримати всіх активних людей у Росії, які готові протидіяти тому, що відбувається. Сподіваюся, що протистояння, яка розпалюється, буде подолано, зокрема, і засобами інформаційного впливу».

Нагадаємо, що Антон Мирзін – громадянин Росії, блогер, художник. У листопаді-грудні 2014 року представив 45 робіт на виставці «100 найкращих українських патріотичних плакатів» у Києві, після чого ФСБ Пермського краю відкрила кримінальну справу за публічні заклики до екстремізму через ЗМІ. У російських ЗМІ пройшла серія телесюжетів про «художника-русофоба». Через погрози фізичної розправи та ризик отримати кримінальний термін 7 грудня 2014 року Мирзін виїхав до України, де очікує на статус політичного біженця.

Інформаційний Акцент

 

4 КОМЕНТАРІ

Comments are closed.