У Мінську, де похований Павло Шеремет, у четвер також планується акція

20 липня у Києві розпочалася акція «Рік без Павла», що присвячена пам’яті вбитого журналіста Павла Шеремета. Друзі, колеги та небайдужі громадяни, які беруть участь в акції, хочуть нагадати, що вбивство має бути розслідуване. Про це пише Українська правда.

Люди прийшли на перехрестя вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького, де 20 липня 2016 року вибухнула машина, якою Шеремет їхав на роботу. Туди учасники акції пам’яті принесли квіти та запалили свічки.

На узбіччі встановлено банер із запитанням «Хто вбив Павла?». Такий самий напис чорною фарбою на асфальті активісти залишили і на вулиці Банковій під Адміністрацією президента. До них ніхто з АП не вийшов.

Громадський порядок охороняють декілька автомобілів поліції.

У Мінську, де похований відомий журналіст, у четвер також планується акція.

Нагадаємо, Шеремет загинув о 07:45 ранку 20 липня 2016 року через спрацювання вибухового пристрою потужністю 0,4-0,6 кг у тротиловому еквіваленті в автівці своєї колеги Олени Притули на перетині вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка в Києві. Він прямував до київської редакції російського радіо «Вєсті», де вів ранкове ток-шоу. Організаторів та виконавців убивства Павла Шеремета досі не встановлено.

Читайте: Україна провалила розслідування вбивства Шеремета

БЕЗ КОМЕНТАРІВ