Організаторів та виконавців убивства журналіста досі не встановлено

20 липня, у річницю загибелі Павла Шеремета, українців закликають прийти вшанувати пам’ять загиблого журналіста. Про це повідомляють організатори на сторінці у Facebook.

Колеги Шеремета та небайдужі громадяни зберуться на перетині вулиць Хмельницького та Франка і пройдуть ходою до будівель силових відомств та на вулицю Банкову, де вимагатимуть результатів розслідування цього резонансного злочину.

«20 липня о 8-00 ми зберемося там, де загинув Павло, та вшануємо його пам’ять. Після вирушимо ходою до будівлі СБУ, Адміністрації президента та Міністерства внутрішніх справ і будемо вимагати розслідувати вбивство нашого друга та колеги», – йдеться у повідомленні.

Ініціатори акції наголошують, що за рік поліція не дала відповіді на запитання, хто був вбивцею та замовником вбивства Шеремета.

Нагадаємо, Шеремет загинув о 07:45 ранку 20 липня 2016 року через спрацювання вибухового пристрою потужністю 0,4-0,6 кг у тротиловому еквіваленті в автівці своєї колеги Олени Притули на перетині вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка в Києві. Він прямував до київської редакції російського радіо «Вєсті», де вів ранкове ток-шоу. Організаторів та виконавців убивства Павла Шеремета досі не встановлено.

Читайте: Україна провалила розслідування вбивства Шеремета

БЕЗ КОМЕНТАРІВ