Олександр Новіков – один з організаторів табору за ухвалення антикорупційних законів під Верховною Радою

Громадська організація «Рух Визволення» заявляє про викрадення активіста, ветерана АТО батальйону «Донбас» Олександра Новікова (позивний –Хаммер). Про це йдеться в повідомленні на сторінці у Facebook

За словами очевидців, Новікова схопили в Києві в районі Індустріального мосту. В організації повідомляють, що в захопленні брали участь близько 20 людей, схожих на спецпризначенців.

Зазначається, що Олександр до війни був підприємцем у Макіївці. З «Донбасом» – з першого бою під Карлівкою. Також Новіков – один з організаторів табору за ухвалення антикорупційних законів під Верховною Радою.

Захоплено активіста руху Визволення, ветерана бійця батальйону "Донбас" Олександра Новікова (позивний – Хаммер).За…

Gepostet von Рух "Визволення" am Freitag, 24. November 2017

Згодом у ГО «Рух Визволення» з посиланням на депутата Єгора Соболєва  уточнили, що машину Новікова знайшли за адресою вул. Вадима Гетьмана, 154. За його словами, в машині були вибиті два передніх скла, а за кермом сидів чоловік у балаклаві та камуфляжі.

«На запитання, що він тут робить, сказав, що йому віддав наказ слідчий Сергій. Сам представлятися відмовився, як і називати прізвище слідчого й пояснювати, що відбувається. Потім він сів у мікроавтобус білий Volkswagen, номер АА0579ВА, де були ще кілька чоловіків також у балаклавах та в камуфляжі», – повідомив Соболєв.

Знайшли машину активіста рух "Визволення" Олександра Новікова «ветерану Донбасу з позивним Хамер» за адресою вул. Вадима…

Gepostet von Рух "Визволення" am Freitag, 24. November 2017