На черзі – ще вісім областей України

У Києві запрацювала річкова поліція з офісом біля Дніпра. Її співробітники забезпечать патрулювання, припинення правопорушень та профілактичну роботу з відпочивальниками. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив глава МВС Арсен Аваков.

Також правоохоронці співпрацюватимуть з рибінспекцією, проводитимуть боротьбу з браконьєрством та незаконним виловом риби та спільні заходи з екологами.

«Оновлені катери (поки ще не в комплекті, сподіваюся, буде ресурс – докупимо до необхідної кількості). Оновлена ​​система моніторингу акваторії за рахунок дронів і зведеної системи моніторингу поліцейських сил Києва», – уточнив міністр.

Підшефна територія складає 1,6 тис. кв. км акваторії річки Дніпро і Канівського водосховища, 43 кілометри берега в межах Києва. Також поліцейські задіють вертольоти.

Згодом річкова поліція запрацює у ще 8 областях – Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Полтавській, Черкаській, Одеській та Донецькій.

Глава МВС  запросив молодь брати участь у  конкурсному  відборі.

У свою чергу, голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив, що до Кабінету міністрів скерують листа з проханням про виділення коштів для оновлення парку річкової поліції.

«Прем’єр-міністр і міністр внутрішніх справ тільки що погодились, і ми підготуємо і направимо листа до Кабміну для вирішення цієї ситуації із парком річкової поліції і придбання більш сучасних плавзасобів. Ті, що є, нам їх дуже замало і вони старі, їх всього у нас 12 у Національній поліції», – сказав він.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ