Вже цього тижня буде оголошено конкурс на закупівлю обладнання

Із другого кварталу 2018 року в Києві запрацює система електронного квитка, яка, на думку столичної влади, допоможе подолати корупцію в цій сфері. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Система єдиного е-квитка розробляється на базі комунальних підприємств «Київський метрополітен» та «Київпастранс».

Вже цього тижня буде оголошено конкурс на закупівлю обладнання, яке потрібне для запровадження електронного квитка в наземному пасажирському транспорті.

Наступним кроком у КМДА планують купити валідатори та бортові комп’ютери для автобусів, тролейбусів та трамваїв «Київпастрансу». Потім – впровадити інформаційну систему електронного квитка.

На другому етапі відбудеться модернізація технічної бази метрополітену та підключення вже до нової системи е-квитка.

За даними Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), у містах Західної Європи втрати при зборі виручки у міському транспорті становлять 2-3%, у Східній Європі – 2-7%. В українських містах втрати сягають 25-40%. В першу чергу, це стається через використання паперових квитків, людський фактор та відсутність автоматичного обліку пільговиків.

3 КОМЕНТАРІ

    • Это Европейский банк реконструкции и развития!)) Но ход ваших мыслей мне понравился;))

  1. Лёд тронулся…Наконец-то пошли подвижки в транспортном плане. Отрадно. Переход на европейские стандарты был остро насущным.

Comments are closed.