Головного редактора російського видання Forbes, громадянина США Пола Хлєбнікова убили 2004 року

У Києві співробітники Служби безпеки України затримали громадянина Росії, якого було оголошено у міжнародний розшук за лінією Інтерполу. Як повідомляє прес-служба відомства, затриманим виявився уродженець Чечні, якого розшукували за скоєння особливо тяжких злочинів.

«Згідно з інформацією Інтерполу, іноземець брав участь у скоєнні низки замовних вбивств, зокрема, головного редактора російського видання Forbes – громадянина США Пола Хлєбнікова, а також заступника голови та керівника апарату уряду Чеченської Республіки (Яків Сергунін, убитий 2004 року – ред.) у 2001-2003 роках», – підкреслили в СБУ.

Після втечі з Росії затриманий перебував у складі організованого злочинного угруповання, яке в Україні займалось вимаганням грошей у приватних підприємців.

Як пише Медуза, раніше у вбивстві Пола Хлєбнікова обвинувачували уродженців Чечні Мусу Вахаєва і Казбека Дукузова. 2006 року їх було виправдано, але згодом цей вирок скасував Верховний суд. На новий розгляд справи Дукузов не з’явився, тож його оголосили у розшук.

Читайте: Інтерпол оголосив у розшук суддю-хабарника Чауса