Російський консул взяв на себе відповідальність доставити авто та нетверезого водія до посольства РФ

У районі Бортничів, що неподалік Києва, у ніч на 31 липня поліція зупинила авто з російськими дипломатичними номерами. Водієм виявився представник консульства РФ, працівник прикордонної служби ФСБ Росії Руслан Трибунскій, пише ТСН.

Як зазначають у поліції, їм надійшло повідомлення про те, що чоловік за кермом перебуває у нетверезому стані, проте тест на алкоголь він проходити відмовився.

Через це на місце події викликали консула посольства РФ, який взяв на себе відповідальність доставити автівку до посольства. Інший представник дипустанови прибув до Бортничів, щоби забрати і водія, і автомобіль.

До слова, це вже не перший випадок, коли правоохоронці затримують авто з російськими дипломатичними номерами, за кермом якого перебуває нетверезий водій. Схожий інцидент трапився у Києві у квітні. Тоді полісмени отримали телефонний дзвінок від перехожих, які бачили, що п’яний чоловік сідав за кермо. Коли водія зупинили патрульні, він одразу викликав співробітника російського консульства.

Обоє спершу не розуміли, що до них говорять правоохоронці, які звертались до чоловіків українською мовою. Згодом чоловіки почали переконувати поліцію, що водій авто не міг вживати алкоголь, адже пиячити у Вербну неділю є великим гріхом.

На прохання патрульних пройти тест чоловік відмовився. Врешті приїхав ще один співробітник російської дипустанови, щоби забрати чоловіка і авто з дипломатичними номерами РФ. На п’яного водія у поліції склали адмінпротокол, який передали у МЗС України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ