Після завершення бесіди жінку відпустили

Особа, яку 4 вересня затримали біля готелю «Дніпро» в центрі столиці, виявилася помічницею одного з проросійських пропагандистів. Співробітники СБУ оголосили їй офіційне застереження. Про це повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська, пише УНН.

«Вона не журналістка. Жінка – помічниця одного з проросійських пропагандистів. Наші співробітники дійсно вчора запросили для надання офіційних пояснень жінку, яка співпрацює російським пропагандистом на постійній основі… Вона не є журналісткою, вона помічниця одного з пропагандистів, який співпрацює з ФСБ», – заявила Гітлянська.

За даними СБУ, жінка за гонорари знімала відеосюжети, які надалі використовувалися пропагандистом для дискредитації України в інтересах російських спецслужб.

«Співробітники СБУ поінформували щодо недопущення проведення можливих протиправних дій та її діяльності на шкоду безпеки України та оголосили офіційне застереження», – уточнила речниця СБУ.

Також вона повідомила, що після завершення бесіди жінку відпустили.

«Її ніхто не затримував, її запросили, поговорили, висловили офіційне застереження і відпустили», – зазначила Гітлянська.

Наші співробітники дійсно вчора запросили для надання офіційних пояснень помічницю одного з проросійських пропагандистів…

Posted by Служба безпеки України on Dienstag, 5. September 2017

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.