Заборона на продаж алкогольних напоїв діяла з 22 вересня 2016 року

6 червня набуло чинності рішення Господарського суду Києва, що скасовує заборону на продаж алкоголю в столиці у нічний час, передає 24 канал.

Згідно з повідомленням Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету, Господарський суд Києва зобов’язав Київську міську раду скасувати рішення про заборону торгівлі алкогольними напоями із 23:00 до 10:00.

Таким чином постановою Київського апеляційного господарського суду від 6 червня відмовлено у задоволенні апеляційної скарги Київради на рішення Господарського суду столиці від 10 квітня, яким Київраду зобов’язали припинити порушення антимонопольного законодавства й скасувати заборону на торгівлю алкоголем уночі.

Нагадаємо, 12 жовтня набрало чинності рішення Київради про обмеження торгівлі спиртним у стаціонарних об’єктах торгівлі з 23:00 до 10 години ранку.

10 квітня Господарський суд Києва зобов’язав Київську міськраду скасувати рішення про заборону реалізації алкоголю в нічний час, задовольнивши позов Антимонопольного комітету. Відповідне рішення суду Київрада намагалась оскаржити.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ