Серед захворілих – 57 дітей віком до 17 років, а також 17 дорослих

Станом на ранок п’ятниці, 12 січня, в Києві зареєстрували вже 74 випадки захворювання на кір. Серед захворілих – 57 дітей віком до 17 років, а також 17 дорослих. Про це повідомили у Держспоживслужби столиці.

«Станом на ранок 12 січня до ДУ «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» надійшло 74 екстрених повідомлень про випадки кору, серед яких 57 дітей до 17 років та 17 дорослих», – йдеться у повідомленні.

Найвища кількість хворих зареєстрована серед дітей у віці 5-9 років –46,5%.

Серед дітей дошкільних навчальних закладів зареєстровано 17 випадків, дітей шкільного віку – 30 випадків.

Профілактичні та протиепідемічні заходи проводяться у понад 50 закладах міста.

Нагадаємо, станом на 10 січня 2018 року в столиці був зареєстрований 61 випадок захворювання на кір.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у столичній дитячій інфекційній лікарні від кору лікуються діти, які відвідали перед Новим роком цирк «Кобзов» на Контрактовій площі в Києві. Мати одного з хворих впевнена, що зараження дітей сталося саме в цирку.

Згодом стало відомо, що один із співробітників цирку «Кобзов» був госпіталізований з кором ще 24 грудня 2017 року.

Київська міська державна адміністрація на один місяць заборонила роботу цирку через спалах захворювання.

Заступник голови КМДА Микола Поворозник, повідомив, що діти, у яких відсутні щеплення або відповідна довідка від лікаря, будуть недопущені до занять у шкільних та дошкільних навчальних закладах усіх форм власності.

Також Поворозник окремо зауважив, що в столиці не оголошено карантин, а запроваджено запобіжні профілактичні та протиепідемічні заходи з метою недопущення епідемії кору попередньо терміном на 21 день.