Засновник «Pizza Veterano» Леонід Остальцев просить допомоги в пошуку чоловіка, який здійснив акт наруги над державним символом

У відомій патріотичній кав’ярні «Pizza Veterano» один з відвідувачів познущався над державним прапором України. Про це на своїй сторінці у Facebook написав засновник піцерії Леонід Остальцев.

За його словами, дивний відвідувач провів в закладі дві години. Він розташувався в кутку, їв піцу, пив пиво. І при цьому у нього в ногах лежав український стяг, який він сам і приніс.

«Ми запізно побачили… Оце «нєдорозумєніє» сиділо у нас дві години. Іло піцу, пило пиво. Все як всі. Але є одна відмінність. Він сидів в кутку і як ми побачили по камерам, ногами тер державний прапор. Помітивши під столом прапор, який виглядав як ганчірка, офіціант підібрав його і далі вже ми почали дивитися камери. На той час тєло вже пішло», – пише він.

Остальцев опублікував фото відвідувача з камер спостереження та попросив допомоги в його пошуках.

«Я просто не зовсім розумію цього вчинку. Він був вдягнений в усе патріотичне, посміхався, їв, пив, залишив гарні чайові, але під час цього всього під його ногами був прапор. Прапор який він сам і приніс. Не розумію, тому хочу запитати особисто, мотиви, такого вчинку. Можливо, він просто хворий і тоді все стане на свої місця. Але якщо це спосіб самовираження – то я теж можу «самовиразитись» ярко (…) Прапор – це набагато більше, ніж жовто-блакитна тряпочка. Для мене. Для багатьох», – резюмував засновник «Pizza Veterano».