У київському коледжі вважають нормальним явищем карту України без Криму

Студенти й викладачі Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою схвалили ідею однієї з групи обрати собі за емблему карту України без Криму. Про це у Facebook повідомив Ігор Наумець.

За словами активіста, звернення до викладачів з проханням якось відреагувати чи попросити дітей зняти футболки з такою емблемою не дали результатів.

«УКРАЇНА З КРИМОМ ЧИ БЕЗ? «Це не важливо; головне, щоб діткам весело було» – так вважають викладачі, студенти та батьки студентів військового (!) коледжу, що у центрі Києва (!)»,– підкреслив Наумець.

«Поїхали сьогодні погуляти в Парк дружби народів. І натрапили на «день здоров’я», який проводили викладачі та студенти Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою (pkvfp.kiev.ua). Серед груп, які там називалися козаками, соколами чи іншими птахами, була і група, яка називалася якось дуже просто «14-1». І емблема в них була дуже проста. Просто мапа України, тільки без Криму», – зазначив дописувач.

«Підійшли запитати про це в групи дорослих (викладачів та батьків). Якщо коротко, діалогу не вийшло. «Ой, а ми і не бачили (і здивоване обличчя)». «Навєрноє, в тіпаграфіі штота напуталі». «Ми нє будєм снімать. Ми за ніх дєньгі заплатілі». Довелося викликати поліцію», – повідомив автор посту.

УКРАЇНА З КРИМОМ ЧИ БЕЗ? «Це не важливо; головне, щоб діткам весело було» – так вважають викладачі, студенти та батьки с…

Posted by Igor Naumets on Saturday, 23 September 2017

6 КОМЕНТАРІ

  1. Это говорит о том, что молодежи совершенно по барабану какая картинка у них на спине. А раз деньги заплачены, то и носить можно какие угодно картинки. И похоже Крым, молодежь этого колледжа, совершенно не интересует. Вот и вся сермяжья правда, она же посконная и домотканная.

    • Молоді при такому ставленні педагогів цього ліцею, можливо, і все одно, але ж має бути реакція держави на подібний стан виховної роботи в цьому закладі

Comments are closed.