Водій перебував під дією наркотичних речовин і встиг скинути близько двох грамів канабісу

Неподалік від станції метро «Позняки» під час перевірки автомобіля Range Rover, поліцейські виявили в салоні незареєстрований пістолет для відстрілу гумових куль. Водій Range Rover поводився неадекватно і викликав «групу підтримки», повідомляє Інформатор.

У салоні авто поліцейські виявили пневматичний пістолет, який був перероблений під стрільбу гумовими кулями. Зброя не була зареєстрована в поліцейській базі.

Після того, як водія і пасажира вивели з автомобіля, вони зателефонували своїм друзям, щоб ті «вирішили питання». На місце інциденту приїхали кілька молодиків і дві дівчини. Відтак водій спробував передати ключі від машини і документи на неї товаришеві, який приїхав на допомогу, проте полісмени закували його в кайданки. У цей момент один із його друзів почав вести себе неадекватно і оголив сідниці на знак протесту.

Під час слідчих дій по вилученню зброї вся компанія вела себе зухвало, вони демонстративно розпивали шампанське на капоті, показували на камеру непристойні жести і справляли нужду прямо на тротуарі.

За словами поліції, водій перебував під дією наркотичних речовин і встиг скинути близько двох грамів канабісу.

Також правоохоронці додали, що влітку 2018 року цих людей вже затримували. Тоді в салоні автомобіля у них була бойова граната.

Читайте: «Елітна» ДТП у столиці: Range Rover влетів у Porshe Cayen (фото)