Сума збитків сягає  9 мільйонів гривень

Правоохоронці викрили факт розкрадання коштів місцевого бюджету під час ремонту футбольних полів у Дарницькому районі Києва. Директорам дитячо-юнацької спортивної школи та комерційної структури повідомлено про підозри. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Встановлено, що упродовж грудня 2017 року директором однієї з дитячих спортивних шкіл були підписані акти приймання виконаних робіт з проведення капітального ремонту 4-х футбольних полів. Згідно з офіційними документами, відповідні роботи були виконані у повному обсязі. Однак, на момент підписання актів, роботи фактично не були завершені. Попри це з підприємством–підрядником провели всі розрахунки.

За результатами експертиз сума збитків сягає  9 мільйонів гривень.

У ході слідства оперативники столичного УЗЕ та слідчі Дарницького відділу поліції за процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури №2 зібрали обґрунтовні докази причетності керівників ДЮСШ та комерційної структури до розтрати та привласнення бюджетних коштів й службового підроблення.

Наразі обом фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України

З метою відшкодування завданих збитків на майно підозрюваних накладено арешт.