Потерпілий втратив багато крові, однак від госпіталізації відмовився

У Києві на вулиці Анни Ахматової неподалік пункту прийому вторинної сировини сталася стрілянина. Про це повідомляє Київ Оперативний у Facebook.

За попередньою інформацією, до пункту прийому вторинної сировини підійшли двоє безхатьків (Сергій та Іван). За ними одразу підбіг двірник із сусіднього подвір’я.

«Двірник сказав, що хлопці покрали у нього папір. Чоловіки заперечували, почався скандал. В результаті, двірник задув газовим балоном Івана. За Івана вступився його друг, в якого двірник здійснив два постріли з якогось пістолету. Один постріл було здійснено у коліно, а інший – в голову», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Сергій втратив багато крові, однак від госпіталізації відмовився.

Нападник втік, його розшукують правоохоронці.

На вулиці Анни Ахматової, біля пункту прийому вторинної сировини сталася стрілянинаЗа попередньою інформацією, події розвивалися таким чином: до пункту прийому вторинної сировини підійшло двоє безхатьків (Сергій та Іван). За ними одразу підбіг двірник із сусіднього подвір'я. Двірник сказав, що хлопці покрали у нього бумагу. Чоловіки заперечували, почався скандал. В результаті скандалу, двірник задув газовим балоном Івана. За Івана вступився його друг, в якого двірник здійснив два постріли із якогось пістолету. Один постріл було здійснено у колено, а інший – у голову. І, хоча Сергій втратив багато крові, від госпіталізації він відмовився.Після цього нападник втік, його поки що не знайшли.

Gepostet von Киев Оперативный am Dienstag, 11. Dezember 2018