Загальна сума вилучених пд час обшуків коштів становить 130 тисяч доларів

Правоохоронці затримали в Києві двох лікарів за підозрою у вимаганні 1,5 тис. доларів в учасника антитерористичної операції за встановлення інвалідності. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

«У середу, 5 грудня 2018 року, Київською місцевою прокуратурою №5 спільно з ГВ БКОЗ ГУ СБУ в м. Києві та Київській області та управлінням з питань запобігання та виявлення корупції КМДА затримали на вимаганні та отриманні неправомірної вигоди у сумі 1,5 тис. доларів лікаря-експерта відділу експертизи Центральної військово-лікарської комісії МО і голова Центрального МСЕК №1 Київського міського центру медико-соціальної експертизи», – йдеться у повідомленні.

Підозрювані вимагали зазначену суму в учасника АТО, який під час бойових дій зазанав тяжкої травми ноги, за встановлення йому групи інвалідності.

Зловмисників затримано на робочому місці після одержання неправомірної вигоди у сумі еквівалентній 42 тис. 600 гривень.

Прес-центр Служби безпеки України уточнює, що затримані систематично вимагали хабарі в учасників АТО.

«Під час санкціонованих слідчих дій за місцями роботи і проживання зловмисників правоохоронці виявили понад двадцять папок з документами бійців АТО, в кожній з яких був прикріплений конверт з грошима», – повідомляють в СБУ.

Загальна сума вилучених коштів становить 130 тисяч доларів.

За даним фактом порушено кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою) Кримінального кодексу.

Готуються матеріали для оголошення затриманим про підозру, а також клопотання про обрання запобіжного заходу.