Удар був такої сили, що чоловіків відкинуло на кілька метрів

Близько першої години ночі 12 жовтня на Кільцевій дорозі в Києві сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. Водій Honda Accord Sport насмерть збив двох пішоходів-порушників. Про це пише Информатор.

Троє чоловіків розпивали спиртні напої неподалік Кільцевої дороги. Потім двоє з них вирішили перебігти чотирьохсмугову магістраль у непередбаченому для цього місці. Їхній товариш не наважився на такий ризикований вчинок і намагався відрадити їх, але друзі його не послухали.

Пішоходам вдалося безперешкодно перейти три смуги, проте в крайній лівій рухався автомобіль Honda. Водій машини різко загальмував, але уникнути зіткнення йому, на жаль, не вдалося. Удар був такої сили, що чоловіків відкинуло на кілька метрів. Один залишився лежати на дорозі, а другий – перелетів через загороджувальний паркан на зелену зону.

Внаслідок зіткнення обидва чоловіки померли на місці.

Від удару серйозні пошкодження отримав автомобіль Honda. У автівки розбита вся передня частина і лобове скло. Водій авто не постраждав.

На місці працювали кілька екіпажів патрульної поліції, слідчо-оперативна група і «швидка». Деталі аварії встановить слідство.