Мертве немовля виявили у Шевченківському районі столиці

Ввечері 18 серпня поряд зі сміттєвими баками на вулиці Андрущенка у Шевченківському районі столиці виявили мертве немовля. Пізніше правоохоронці знайшли і горе-матір, яка позбулась власної дитини. Про це повідомляє відділ комунікацї столичної поліції.

Повідомлення до поліції надійшло близько 21:20 у суботу. За викликом виїхали слідчо-оперативна група, кінологічна служба, судово-медичний експерт.

Тіло новонародженого хлопчика без видимих ознак насильницької смерті було у переносній сумці для немовлят. Після проведення судово-медичної експертизи буде встановлена причина смерті.

Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом раптової смерті (ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України).

Поліцейські провели оперативно-розшукові заходи і неподалік, у нежитловому приміщенні, знайшли матір малюка. 32-річна уродженка Сумської області спочатку сказала, що народила дитину у лікарні, а згодом розповіла, що малюк з’явився на світ у тому ж нежитловому приміщенні близько 4-ї ранку 17 серпня. За її словами, вранці за добу жінка помітила, що хлопчик не подає ознак життя. Ввечері того ж дня вона поклала мертвого сина у сумку, винесла до сміттєвого баку, а повернувшись, продовжила вживати алкогольні напої.

Наразі правоохоронці спілкуються із батьками хлопчика. За результатами експертиз буде ухвалено процесуальне рішення у кримінальному провадженні.