Інцидент стався зранку 8 листопада на Солом’янці

У Мережі опублікували фото маршрутки, у якої відвалилися двері – імовірно, від великої кількості пасажирів, які хотіли потрапити в салон. Надзвичайна подія сталася зранку 8 листопада в Солом’янському районі столиці, передає Сегодня.

«Двері системи «хвіртка приставна», – написав автор світлини.

У комунальній службі перевезень Київської міської державної адміністрації повідомили, що столичні перевізники не використовують автобуси такої моделі для перевезень пасажирів.

«Можливо, це маршрутки, які довозять пасажирів з передмістя до столиці, до Центрального залізничного вокзалу. У цьому районі курсують дві подібні маршрутки №825 та №368», – повідомили у комунальній службі перевезень КМДА.

Водночас в асоціації «Перевізники Київщини» розповіли, що це точно не маршрутка №368, яка возить пасажирів з Боярки до Києва.

«Там зовсім інші автобуси, а на фото видно, що двері відвалилися в старенькій «Газелі» жовтого кольору. Важко ідентифікувати перевізника без номерного знака і номера маршрутки. Однозначно, таким старим автомобілям давно не місце на дорогах столиці та області. Такі автобуси потрібно міняти і списувати», – повідомив глава асоціації Олексій Павленко.