Водій під час інциденту з’ясовував стосунки з іншим учасником дорожнього руху

У Печерському районі Києва виник конфлікт між двома учасниками дорожнього руху – водієм маршрутного таксі №520 та чоловіком, який керував автівкою на єврономерах.  Відео інциденту опублікувала у Фейсбуці спільнота Київ Оперативний

На відео видно, як маршрутка в’їхала в легковик, що стояв позаду, через те, що водій забув поставити її на гальмо стоянки.  Сам маршрутник в цей час з’ясовув стосунки зі своїм опонентом посеред дороги.

Вначале маршрутчик не пускал, чтобы осуществить опережение, а потом "подрезал". Когда вышли выяснять отношения – водитель автобуса забыл поставить автобус на стояночный тормоз и тот покатился прямо в транспорт опонента. Кстати, маршрутчик так и скрылся с места #ДТП. Печерск, 17.07.2018

Gepostet von Киев Оперативный am Dienstag, 17. Juli 2018

В описі до відео зазначається, що водій маршрутки не пропускав іншого учасника дорожнього руху, щоби здійснити випередження, а потім його «підрізав».

«Коли вийшли з’ясовувати стосунки, водій автобуса забув поставити його на гальмо стоянки – і той покотився прямо в транспорт опонента», – йдеться у повідомленні.

У коментарях до посту користувачі соцмережі пристали на бік водія маршрутки, зазначивши, що той рухався по смузі громадського транспорту, а інший учасник конфлікту сам порушував правила.