Нові розрахунки і об’єктивність коригування тарифу перевірить НКРЕКП

У «Київводоканалі» перерахували вартість послуг на водопостачання та водовідведення. Скоригований тариф становить 21,593 грн за куб. м (з ПДВ), що на 6% більше за чинний тариф. Відповідна пропозиція обговорювалася на громадських слуханнях 19 серпня. Про це інформує прес-служба «Київводоканалу».

У водоканалі вважають, що коригування тарифів є необхідним у зв’язку зі змінами в законодавстві України. По-перше, зміни в законі про ринок електроенергії вплинули на зростання витрат водоканалу на електрику. По-друге, зріс податок на землю.

«Запропоновано скорегувати три істотні статті витрат в структурі тарифу: заробітна плата, яка зараз є найнижчою в галузі, податок на землю і фінансові витрати», – йдеться в повідомленні.

У водоканалі нагадують, що з 1 лютого 2019 року встановлено тариф на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів Києва в розмірі 20,376 грн за 1 куб. м.

Нові розрахунки і об’єктивність коригування тарифу перевірить Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.