Якщо депутати підтримають рішення, то алкогольні напої не можна буде продавати з 22:00 до 9:00

У Київській міській раді знову заговорили про заборону продажу алкоголю в нічний час. Відповідний проект рішення вже зареєстрований і може бути проголосований на одній з найближчих сесій. Про це повідомив депутат Київради Андрій Андрєєв, передає Информатор.

За його словами, рішення про заборону готові підтримати всі фракції.

«Магазини, які продають алкоголь у нічний час, – це місце скупчення агресивних і маргінальних особистостей. В основному, туди приходять люди, щоби «догнатися». Потім починають голосно сваритися, виникають бійки і так далі. Така ситуація є неприйнятною для більшості населення, яке живе в безпосередній близькості до супермаркетів», – каже депутат.

Новий проект рішення буде винесено на голосування в Київській міській раді вже 20 вересня. Якщо депутати його підтримають, то алкоголь не можна буде продавати з 22:00 до 9:00. Магазини, які не будуть виконувати дане рішення, можуть позбавити ліцензії на продаж спиртних напоїв.

Як відомо, 22 вересня 2016 року Київрада вже ухвалювала рішення про заборону продажу алкоголю вночі. Пізніше його скасував Господарський суд – алкоголь знову став доступний після 23:00.

Верховна Рада ухвалила закон, згідно з яким місцева влада в містах може самостійно ухвалювати акти про заборону продажу алкогольних напоїв в нічний час.