Максім Буякєвіч у Києві закликав Україну відмовитися від практики закриття російських ЗМІ

На конференції ОБСЄ з питань свободи Засобів масової інформації в Києві виступив представник департаменту інформації і друку Міністерства закордонних справ Росії Максім Буякєвіч. Про це у своєму Facebook повідомив журналіст Аркадій Бабченко.

«Ну, ось вам вишенька на торті. Це Максім Буякєвіч. Представник департаменту інформації і друку МЗС Російської Федерації. Виступаючи на конференції ОБСЄ з питань свободи ЗМІ у Києві, Максім Буякєвіч закликав Україну відмовитися від практики закриття російських ЗМІ», – підкреслив Бабченко.

Також він опублікував відео з конференції.

«Як ви вважаєте, чи не варто Україні в результаті відійти від тієї політики, яку ми в Росії засуджуємо і вважаємо, що це суперечить положенням ОБСЄ та зобов’язанням України в ОБСЄ – політики масового закриття російських новинних ресурсів, і замість цього залишити їх працювати на Україні і намагатися створити паралельний конкурентний інформаційний продукт, який конкурував би в інформаційному полі?» – заявив у своєму виступі Буякєвіч.

За його словами, це нібито дозволило б Україні «уникнути звинувачень у порушенні зобов’язань ОБСЄ» і «створити справді конкурентне інформаційне середовище».

«Іще раз. У Києві. На конференції зі свободи слова. Виступає представник департаменту преси та інформації МЗС РФ. Закликає Україну не закривати російські пропагандистські агентства. На п’ятому році війни. Гібридної війни. Представник країни-агресора. Яка зробила пропаганду своєю найсильнішою, найпотужнішою зброєю. Представник департаменту пропаганди Мордора. У Києві. На п’ятому році війни», – наголосив Бабченко.

Читайте: Марина Данилюк: Російська пропаганда заворожує авантюризмом