Інцидент стався у школі №294

На столичній Троєщині школярки жорстоко побили свою однокласницю. Побиття знімали на камеру. Про це повідомляє Київ оперативний у Facebook.

Інцидент стався у школі №294.

На відео видно, як постраждала стає на коліна і в цей момент її починає бити інша дівчина. Нападниця повалила потерпілу на землю і почала бити ногами і руками. Потім до побиття долучилась й інша школярка.

У потерпілої під очима великі гематоми, а через набряклість очі не відкриваються повністю.

Закон про булінг працює, але це ніяк не стримує «молодь»…Київ, школа #294

Gepostet von Киев Оперативный am Donnerstag, 14. März 2019

Як відреагували у соцмережі:

Нагадаємо, 19 січня в Україні набув чинності Закон про протидію булінгу № 2657-VIII. Згідно із законом, булінг/цькування – діяння учасників освітнього процесу, які полягають в психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильству, в тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, які вчиняються стосовно малолітньої або неповнолітньої особи або такою особою щодо інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була завдана шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

Штраф за булінг становить 850-1700 грн або громадські роботи на 20-40 годин. Якщо порушувала група осіб або ж це сталося повторно упродовж року, то штраф становитиме 1700-3400 грн або громадські роботи на термін 40-60 годин.

Якщо порушники – підлітки у віці від 14 до 16 років, передбачені такі самі санкції, але їх накладатимуть на батьків або опікунів.