Усіх нападників відпустили з відділку поліції та відкрили кримінальне провадження

15 червня на зупинці трамвая «Національний Авіаційний університет» семеро осіб ромської національності пограбували вагітну жінку. Про це повідомляє Київ Оперативний.

Нападники оточили жінку одразу після виходу з трамвая, витягнули з сумки зарядний пристрій (powerbank). Жінка почала кричати та сказала, що викличе поліцію, після чого їй віддали вкрадене. Майже усі порушники втекли, однак одну з нападниць постраждала тримала за футболку. Також не вдалося втекти 40-річному чоловіку, який сильно штовхнув вагітну в плече.

Врешті, поблизу Індустріального мосту грабіжників затримала патрульна машина.

За попередньою інформацією, усіх ромів відпустили з відділку поліції після допиту, однак кримінальне провадження відкрито.

Сьогодні на зупинці трамвая "Національний Авіаційний університет" був здійснений грабіж відносно вагітної жінки. При виході з трамваю жінку оточила група із 7 людей ромської національності та витягнули з сумки зарядний пристрій (powerbank), після чого жінка почала кричати. Жінка сказала, що викличе поліцію, після чого пристрій їй віддали.Жінка викликала поліцію і в той же час тримала одну із порушниць за футболку (всі інші швидко втекли, окрім чоловіка 40 років). Цей чоловік сильно штовхнув вагітну у плече вагітну. Поблизу Індустріального шляхопроводу їх затримала патрульна машина.Через 3 хв із вагітною зв'язалися правоохоронці та попросили приїхати на місце затримання та вказати хто саме це був.Жінка зателефонувала свому чоловіку, він прибув одразу. Потім вони попрямували до місця затримання. Там вагітна впізнала всіх осіб. Після чого всі поїхали у відділок поліції на вул.Донця. Вагітна написала заяву. З ромів було взяті пояснення. Після деякої нетривалої паперової волокіти всіх ромів було відпущено. Ніби відкрито кримінальне провадження. Як відомо, роми приїхали з Берегово (Закарпатська область).

Gepostet von Киев Оперативный am Samstag, 15. Juni 2019

Читайте: Націоналісти прогнали ромів з Лисої гори та спалили їхні намети