Відомого футбольного журналіста облили кефіром

У Києві молодики увірвалися до приміщення «Інтерфакс-Україна» під час прес-конференції на тему «Корупція в українському футболі». На опублікованому інформагентством відео помітно невідомих осіб у балаклавах, які вимагали припинити захід.

Чоловіки почали вимикати світло, а після цього облили кефіром спікерів прес-конференції: спортивного журналіста, головного редактора журналу «Футбол» Артема Франкова та адвоката, представника ГО «Ініціативи майбутнього» Олега Скупінського.

Молодики аргументували своїх дії тим, що вони прості «небайдужі громадяни» та представники «громадської організації», а цей захід проводять «сепаратисти». Крім того, вони заявили, що Олег Скупінський сам нібито є фігурантом кримінальної справи.

Пізніше Федерація футболу України на своїй сторінці у Facebook спростувала свою причетність до ситуації на прес-конференції за участю головного редактора журналу «Футбол» Артема Франкова і юриста Олега Скупинського.

У Федерації заявили, що не мають ніякого відношення до цього інциденту й він нібито був штучно створений з метою дискредитувати роботу організації.

Крім того, ФФУ наполягає, що активність «Ініціативи майбутнього», представником якої є Скупинський, пов’язана виключно з поливанням брудом Федерації і її керівників.

Читайте: Мільйон доларів на траву: як президент ФФУ проводить свої схеми