На станції Вишгородській столичні жителі близько години прочекали електропотяг

У Мережі розгорівся черговий скандал навколо «Укрзалізниці». 4 грудня на станції Вишгородській столичні жителі близько години прочекали електропотяг. За 50 хвилин прибув склад з чотирма вагонами в аварійному стані. Пасажири взяли електричку штурмом. Про це повідомляє Київ Оперативний у Facebook.

Повідомляється, що з незрозумілих причин електропоїзд запізнився на 50 хвилин і приїхав не в повному складі, а в сильно «урізаному». Замість традиційних шести-восьми вагонів електропоїзд складався з чотирьох.

«Станція Вишгородська». О 8:41 електричка в бік Лівого берега за розкладом не прийшла … 9:24, чекаємо далі … На роботу вже ніхто не поспішає … 9:31 приїхала …. 4 вагони, чотири, Карл! Обшарпана, деякі двері не відчиняються … Бачили по ТБ новий трансфер в Бориспіль? Так ось, це зовсім не така», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 30 листопада з Києва запустили рейковий експрес до «Борисполя», а вже 1 грудня потяг до аеропорту зламався за 5 кілометрів до пункту призначення. 4 грудня стався ще один інцидент – потяг зупинився на перегоні «Дарниця-Фармацевтична» через те, що не запускався двигун.