Громадянина РФ передали представникам Нацполіції, а азербайджанців відправили назад у Баку

8 січня у столичному аеропорту «Жуляни» прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» під час оформлення пасажирів, що прибули з Баку, відмовили в перетині державного кордону трьом іноземцям. Чоловіки не змогли пояснити мету свого перебування в Україні. Про це інформує прес-центр Держпркордонслужби.

Зазаначається, що один з іноземців, громадянин РФ, вирішив за будь-яку ціну потрапити в на територію України.

«Для цього спробував підкупити прикордонників. Іноземець запропонував військовослужбовцю хабар у розмірі 200 доларів США, аби отримати сприяння в перетині українського кордону ним та його двома товаришами – громадянами Азербайджану», – йдеться у повідомленні.

Факт пропонування неправомірної грошової винагороди зафіксовано офіцерами внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби та представниками військової прокуратури.

Росіянина та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 369 КК України передали представникам Нацполіції. А двом громадянам Азербайджану, яким намагався «допомогти» їхній товариш з РФ, заборонено в’їзд в Україну на 3 роки. Їх відправиди додому зворотним рейсом.