Поблизу будівлі САП проходять кілька акцій

17 липня під стінами будівлі на вулиці Ісаакяна, де розташовується офіс Спеціалізованої антикорупційної прокуратури близько 200 людей влаштували акцію протесту. Частина мітингувальників виступає проти діяльності керівника відомства Назара Холодницького, інші – підтримують прокурора САП. Про це повідомляє УНІАН.

Перед початком спільної акції «Центру протидії корупції» та Автомайдану за відставку Холодницького невідомі облили зеленкою голову правління ЦПК Віталія Шабуніна, а також кинули у нього кілька тортів в упаковках торгової марки «Рошен».

У цей момент біля САП вже паралельно проходили дві акції. Учасники однієї вимагали припинити тиск на Холодницького. Інші пікетувальники, в основному пенсіонери, тримали прапори Соціалістичної партії, вимагали знищення корупції «в обличчі Порошенка та його поплічників», про що заявляв на мітингу голова партії Ілля Ківа.

Під САП пригнали бабусь та дітей.

Gepostet von Центр Протидії Корупції am Montag, 16. Juli 2018

При цьому зловмисники, які напали на Шабуніна, вибігли з-за спин учасників акції, якою керував Ківа. Разом з тим, на обличчя Ківи також потрапила зеленка, оскільки він на момент нападу перебував поблизу Шабуніна.