«Домашня аптека» з «ліками» від раку працювала у звичайній квартирі однієї з багатоповерхівок у Печерському районі столиці

У Києві шахраї продали онкохворому чоловіку підроблені ліки від раку на вісім тисяч доларів. Про це повідомляє Страна, посилаючись на власні джерела у МВС.

Зазначається, що 14 березня до поліції звернувся житель Закарпаття, який спеціально приїхав до Києва, щоби придбати ліки, які полегшують стан онкохворих. Рекламу «медфірми», яка розташовується у звичайній квартирі однієї з багатоповерхівок у Печерському районі столиці, він знайшов в Інтернеті.

За словами потерпілого, співробітник фірми розхвалював дію своїх ліків і називав їх ноу-хау, проривом у лікуванні онкології. У результаті чоловік із Закарпаття заплатив за препарати 8 тисяч доларів. Онкохворий розповів, що від «ліків» не було ані користі, ані шкоди, а на смак вони були схожі на звичайну крейду.

Потерпілий зрозумів, що його обдурили та попросив продавців повернути гроші. Однак, ті послалися на постанову Кабміну про заборону повернення та обміну лікарських препаратів, а також спробували переконати його в купити додаткову дозу ліків. В результаті чоловік написав заяву до поліції.

Зараз слідство перевіряє, на яких підставах працює ця «домашня аптека» з «ліками» від раку.