Перевірки можуть тривати кілька днів

Співробітники поліції перевіряють інформацію про замінування всіх шкіл, пологових будинків і торговельних центрів у Києві. Про це пише РБК-Україна з посилання на управління столичної поліції.

У відомстві повідомили, що в понеділок на електронну пошту департаменту патрульної поліції надійшло повідомлення про замінування.

«У повідомленні говориться, що заміновано всі пологові будинки, навчальні заклади й торговельні центри. Описано лише торговельні центри. Там їх близько півтора десятка найменувань», – йдеться у повідомленні.

У Нацполіції пояснили, що повинні перевірити кожен об’єкт. Тому перевірки можуть тривати упродовж кількох днів.

«Є повідомлення. Повинні відпрацьовувати. Тому будемо перевіряти всі. Зараз штабом розробляється схема перевірки. Можливо, будуть залучатися якісь додаткові сили. Адже об’єктів для перевірки багато, а відповідних груп менше. Будуть по черзі перевірятися. Будуть ухвалюватися рішення повністю евакуювати, або такої необхідності не буде», – додали в поліції.

Спільнота Київ Оперативний у Facebook уточнює, що невідомі повідомили про замінування таких ТРЦ: «SkyMall», «Глобус», «Україна», «Lavina», «Гуллівер», «Арт Молл», «Проспект», «Район», «Караван», «Магеллан», «Квадрат Нео», «Ретровіль», «Метрополіс». Також правоохоронці перевірять інформацію про замінування продуктових супермаркетів «Ашан», «АТБ», «Сільпо», «Терра», «ІКЕА», «Епіцентр».

Чергове замінування – на цей раз: ТРЦ:SkyMall, Глобус, Україна, Lavina, Гулівер, Арт Молл, Проспект, Район, Караван,…

Gepostet von Киев Оперативный am Montag, 24. Juni 2019