Соліст Паризької опери Василь Сліпак з позивним «Міф», який служив у ДУК «Правий сектор», загинув на Донбасі вранці 29 червня 2016 року від кулі снайпера

Депутати Київської міської ради ухвалили рішення про створення на столичному Андріївському узвозі скверу імені всесвітньо відомого українського оперного співака, соліста Паризької опери, Героя України Василя Сліпака. Про це повідомляє прес-служба міськради.

За рішення «Про організаційно-правові заходи щодо створення скверу на Андріївському узвозі, 33/6 у Подільському районі міста Києва» 18 жовтня проголосували 88 депутатів.

Наразі відповідна земельна ділянка перебуває в оренді. Тож, виконавчий орган Київради (КМДА) має провести переговори з орендарем щодо розірвання договору оренди для використання цієї ділянки для розміщення скверу. Якщо орендар відмовиться, це питання вирішуватиметься в судовому порядку. У разі згоди, збитки орендарю буде відшкодовано з міського бюджету. Також, відповідно до рішення, буде організовано заходи щодо розроблення та затвердження проекту землеустрою щодо зміни категорії цільового призначення цієї ділянки.

«Майбутньому скверу пропонується присвоїти ім’я всесвітньо відомого українського оперного співака, соліста Паризької опери, Героя України Василя Сліпака. Це вимога громади. Адже була зареєстрована відповідна петиція, яка набрала понад 10 тисяч голосів», – повідомив заступник міського голови секретар Київради Володимир Прокопів.

Для того, аби присвоїти скверу ім’я Василя Сліпака, відповідне питання має розглянути Комісія з питань найменувань.